Arrow
Arrow
PlayPause
Shadow
Slider

Açılış/ Kapanış Saatleri

Haftaiçi: 09:00- 22:30
Haftasonu: 09:00- 23:30


1.Herhangi bir sağlık sorunu olanların bir doktora danışmaları tavsiye edilir. Spor yaparken sorun yaratabilecek bir sağlık problemi olanların doktor raporunu yönetime ibrazından sonra spor salonunu kullanmaları gerekmektedir.

2.18 yaşından küçük çocuklar yanlarında ebeveynleri olmadan tesise alınmazlar. Ancak ebeveynleri tarafından taahhütname imzalandıktan sonra birlikte, onların sorumluluğunda tesisten yararlanabilirler.Yönetimle irtibat kurulması şarttır.

3.Spor soyunma odaları temiz bir şekilde kullanılır, elbiseler düzenli olarak askılara asılır, dolap kapakları kapalı tutulur.

4.Spor salonlarından faydalanmak isteyen sitekendileri için ayrılmış mahallerde soyunup duş alır, farklı mahalleri kullanmazlar.

5.Dışarıda giyilen spor ayakkabıları ile Spor Salonu, Fitnes Merkezi ve Stüdyo Salonlarına girilmez, salonlara girişte sadece spor için kullanıtemiz spor ayakkabısı giyilir,

6.Duşlar 3 dakikadan fazla kullanılmaz,.(Bir dakika ıslan, Bir dakika sabunlan, Bir dakika durulan) Çalışma mahallerinde, aletlerin yerleri değiştirilmez, kullanılan malzemeler düzgün bir şekilde yerine konulur, elektrik aksamlı seyyar kablolar ile oynanmaz

7.Faaliyetler esnasında tesiste ve aletlerde meydana gelecek hasarlar site yönetimine bildirilir,

8.Elektrik tevzi kutuları/tabloları ve ısıtma fanları görevlilerin dışında açılıp/kapatılamaz

9.Spor yapılan alanlarda uygun spor ayakkabısı giyilmesi zorunludur. Ayakkabıhafif, esnek veya deri tabanlı kramponsuz ve topuksuz olmalıdır. Zeminde siyah tabanlı,veya iz bırakan ayakkabılar, bot, sandalet ve terlik gibi giyecekler kullanılamaz.

10.Görevli personelin tüm ikaz ve uyarılarıriayet edilir,

11.Hatalı kullanımdan dolayı meydana gelen zarar ve ziyan ilgilisi tarafından karşılanır

12.Her türlü sorun, istek ve talepler site yönetimine bildirilir

13.Spor salonu ve sosyal tesiste bulunan Her türlü kaza ve sağlık sorununda acil 112 ve güvenliğe bilgi verilmesi zorunludur /tesisimiz sigortalıdır/

© 2017 Yaşampark Evleri Site Yönetimi