Arrow
Arrow
PlayPause
Shadow
Slider
-----SİTE SAKİNLERİMİZİN DİKKATİNE
Temmuz ayı sonu itibariyle aidat ödeme durumları gösterir tabloyu facebook yaşamparkevleri1 sayfamızdan görebilirsiniz.  Site sakinlerimizin hukuki işlemlerle karşılaşmaması için ödemelerini takip etmeleri rica olunur .
Sayın site sakinlerinin dikkatine
Bayram süresi boyunca havuzun açık kalması amacı ile pazartesileri olan havuz ilaçlama ve temizlik işlemleri  bir seferlik cuma gününe  alınmış olup ,23.06.2017 günü havuz kapalı olacaktır saygılarımızla..
-SİTE SAKİNLERİMİZİNDİKKATİNE
1-site iftar organizasyonu yeterli sayı bulunamadığından iptal edilmiştir. 2-bayram izninden dolayı personel sayısı azalacağından bayramın 1 günü(pz) çöp toplanmayacaktır. kapı önüne çöp bırakmayınız.pazartesi günü  dairelere su dağıtımı olmayacaktır ancak su arabası sitemize girecektir.şahsen su alımı yapılabilecektir.(yaşlı sakinlerimizin mağdur olmamaları için araba yanında gezecek olan personelimizden yardım isteyebilirler) saygılarımızla
-SİTE SAKİNLERİMİZİNDİKKATİNE
Sayın site sakinleri.21 haziran çarşamba günü sitemiz sakinleri olarak iftar organizasyonu planlanmaktadır. Menu: çorba,taskebabı,pilav,tatlı,hurma,içecek,su,meze tabagı (25tl) tabildot seklinde olup, katılmak isteyenler 05326941396 nolu telefona (ornek: E/03 2 kişi) seklinde mesaj atmalari ve ucretini 20 haziran saat 20:00 kadar yonetime birakmalari rica olunur.(50 kisi alti katılım olur ise iptal edilecek ve duyurulacaktır).saygılarımızla.
-----SİTE SAKİNLERİMİZİN DİKKATİNE
Sayın site sakinlerinin dikkatine..
Turkcell Superonline şirketinin sitemize fiber optik kablo döşeme çalışmaları kapsamında  E F blokları site duvar önüne bu akşamdan itibaren araç park etmemeniz rica olunur. Saygılarımızla.

------SİTE SAKİNLERİMİZİN DİKKATİNE-

Sayın site sakinlerinin dikkatine..
Turkcell Superonline şirketinin sitemize fiber optik kablo döşeme çalışmaları kapsamında J K L M blokları site duvar önüne bu akşamdan itibaren araç park etmemeleri rica olunur. Saygılarımızla.
------SİTE SAKİNLERİMİZİN DİKKATİNE-
Sayın site sakinlerinin dikkatine...
Bahçemizdeki çiçekleri ilaçlama yaptığımızdan dolayı çiçeklerin ellenmemesi ve koklanmaması rica olunur. Saygılarımızla...

------SİTE SAKİNLERİMİZİN DİKKATİNE--

MAYIS 2017 AİDAT +DEMİRBAŞ BORÇ LİSTESİ İÇİN LİNKİ TIKLALAYINIZ

------SİTE SAKİNLERİMİZİN DİKKATİNE--

Site havuzumuz 03.06.2017 tarih, saat 10:00 itibari ile hizmete açılacaktır. Havuz girişinde kart göstermek ve bone takmak zorunludur. Kartımızı ve bonenizi temin ediniz. Havuz kurallarına lütfen uyunuz ve havuz görevlisine bu konuda yardımcı olmanızı rica ederiz.. ( havuz kurallarını Web ve facebook duyurularından okuyunuz) saygılarımızla...

 ------SİTE SAKİNLERİMİZİN DİKKATİNE--

çatı ve yalıtımlı binanın dış cephelerinde akma olan sakinlerimiz( ev sahipleri) , Başak Konut A.Ş. ye hitaben yazdıkları dilekçeleri 30.06.2017 tarihine kadar yönetime teslim etmeleri rica olunur. Dilekçeler toplu olarak tarafımızdan Başak Konut a.ş. teslim edilecektir ..dilekçe örneği için tıklayınız. saygılarımızla

------SİTE SAKİNLERİMİZİN DİKKATİNE--

Havuz kartı çıkarmak isteyen sakinlerimiz güvenliğe fotoğraflarını bırakabilirler.( güvenlikte kartların arkalarını imzalayınız. fotoğraflara isim yazınız.ikamet formu doldurmayan sakinlerin kart işlemleri yapılmayacaktır. Hazırlanan kartları yönetim ofisinden teslim alınacaktır) Saygılarımızla.

------SİTE SAKİNLERİMİZİN DİKKATİNE--

NİSAN 2017 AYI AİDAT VE BORÇ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

-------------------------SİTE SAKİNLERİMİZİN DİKKATİNE----------------------------- 

Site havuzunu kullanacak olan 12 yaş(dahil) üzeri site sakinlerinin fotoğraflarını hazırlayarak 15-22 mayıs tarihleri arası  19:00-21:00 saatlerinde yönetim ofisine başvurarak havuz giriş kartlarını yaptırabilirler. Saygılarımızla.

tıklayınız 2017 site havuz kuralları

-------------------------SİTE SAKİNLERİMİZİN DİKKATİNE-----------------------------         **Sitemizin ortak alanları kisisel organizasyon için sahıslara verilmesi diğer site hak sahiplerinin kullanımını engellediğinden dolayı, kafeterya hariçinde hiçbir alanda ( havuz, bahçe, spor salonu, sosyal tesis camekanlı bölge vb.) sahıslara tahsis edilmemesine karar verilmiştir. Saygılarımızla.

**Spor salonu soyunma odaları ve dolaplarında faaliyet sonrasında kişisel eşyalar bırakıldığı tesbit edilmiş olup, soyunma dolapları da kişisel amaçlı olarak kitlendiği görülmüştür.08.05,2017 tarihinde kilitli dolaplar acılacak ve yenilecektir.saygılarımızla

-------------------------SİTE SAKİNLERİMİZİN DİKKATİNE-----------------------------

2017 YILI DEMİRBAŞ HARCAMALRI İÇİN MAYIS AYI 150 TL, HAZİRAN AYI 125 TL, TEMMUZ 100 TL AİDAT HARİÇİ TOPLANACAKTIR.     ( DEMİRBAŞ HARCAMALARI : TÜM BLOKLARIN GİRİŞLERİNİN DEKORASYONU, TÜM BLOKLARIN ASANSÖR SİSTEMİNİN MAKİNA MÜH. ODASININ RAPORU DOĞRULTUSUNDA YEŞİL ETİKETE UYGUN HALE GETİRİLMESİ, SOSYAL TESİSLERİN GÜVENLİK KAMERALARI , YEŞİL ALAN VE BAHÇE İÇİN DEMİRBAŞ MALZEMELERİ )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sitemizle ilgili güncel haberleri Yasampark Evleri Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tıklayarak İlgili Dosyayı İndirebilir Veya Büyütebilirsiniz.

Mart 2017 borclar


ŞUBAT 2017 AYI AİDAT VE DEMİRBAŞ TAKSİT DAHİL BORÇ LİSTESİ 
GÜNCELLEME TARİHİ: 28.02.2017


Karar Tarihi: 05 ŞUBAT 2017
Karar Nu: 001
YAŞAMPARK-1 EVLERİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI
KARAR TUTANAĞI

 

© 2017 Yaşampark Evleri Site Yönetimi